O nas

Niezawodna flota transportowa!

TRANSMALEC to profesjonalna, dynamicznie rozwijająca się firma transportowa. Działamy na rynku od 1989 roku i oferujemy nasze usługi w zakresie międzynarodowego przewozu drogowego. Specjalizujemy się w przewozie paliw płynnych (transport ADR) oraz płynnych artykułów spożywczych.

Specjalizujemy się na przewozach z Polski, Niemiec Litwy, Słowacji, Łotwy. W naszej firmie stawiamy na nowoczesny tabor oraz na pracowników, dlatego zatrudniamy kierowców z wieloletnim doświadczeniem, którzy stale zwiększają swoje kwalifikacje. Wciąż śledzimy nowości na rynku i poszerzamy naszą ofertę. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Posiadamy wiele atutów, są to doświadczenie, terminowość, profesjonalizm, skuteczność oraz dyspozycyjność. Dysponujemy pełnym pakietem ubezpieczeń przewożonych ładunków oraz wszelkich ryzyk.

Nasza flota składa się z ciągników siodłowych oraz naczep cystern renomowanych producentów takich, jak:

  • Man,
  • Renault,
  • Magyar,
  • Feldbinder,
  • Zremb,
  • Kassbohrer.

galeria (2)

 

Transport cysternami

Naszą misją jest świadczenie usług na najwyższym światowym poziomie, dlatego też wciąż unowocześniamy naszą flotę samochodową. Transport paliw zapewniamy odpowiednio do tego przygotowanymi cysternami. Artykuły spożywcze przewozimy specjalistycznymi cysternami.

Logistyka

Jako firma z doświadczeniem, posiadamy dostęp do wiarygodnych i rzetelnie sprawdzanych informacji podczas organizacji transportu. Jest to gwarancją profesjonalnej realizacji wszystkich zleceń oraz skuteczności w działaniu. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowane logistycznie zamówienia zarówno na terenie kraju, jak i zagranicą.

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego!